Benoeming nieuwe penningmeester

Door John Been op 30-10-2014

Over Wakibi

Via deze weg willen wij iedereen informeren over een aankomende wijziging in de besturing van onze stichting.

Beste Wakibi betrokkenen,

Via deze weg willen wij iedereen informeren over een aankomende wijziging in de besturing van onze stichting. Onze huidige penningmeester Joost Peeperkorn zal zijn verantwoordelijkheden overdragen aan Hans Vloemans. Joost blijft nog betrokken bij Wakibi, maar zijn rol zal meer op de achtergrond blijven. In elk geval willen wij Joost bedanken voor zijn bijdrage tot nu toe.
 
In de meest recente bestuursvergadering is de benoeming van Hans Vloemans als penningmeester goedgekeurd door de Raad van Toezicht en is daarmee de aanstelling een feit.

Hans Vloemans heeft brede ervaring op zowel financieel  en management vlak.  Zijn aanpak is gebaseerd op pragmatisme, integriteit en open communicatie. Hans was eerder CFO van Ricoh en BMG en is nu actief betrokken bij maatschappelijke instellingen en start-ups. Hans motivatie voor zijn betrokkenheid bij Wakibi: “Waarom Wakibi? Omdat ik graag wil bijdragen in de ontwikkeling van anderen.”


Wij wensen via deze weg Hans veel succes bij deze nieuwe uitdaging.


Het Wakibi bestuur