Sponsor Wakibi via jouw favoriete online winkel!

Door Redactie Wakibi op 5-7-2016

Over Wakibi

Koop je wel eens online? Vergeet dan volgende keer niet om eerst www.sponsorkliks.com te bezoeken. Via de knop van SponsorKliks kom je uit bij ruim 300 winkels waar je precies hetzelfde betaalt maar alleen gaat er nu via SponsorKliks een commissie naar Wakibi. Je sponsort Wakibi dus gratis!

Wakibi is sindskort aangesloten bij SponsorKliks.nl. Zonder meer te betalen kun je via SponsorKliks online shoppen bij je favoriete winkel, dinnersite of online een vakantie boeken en steun je tegelijkertijd Wakibi. Een top deal!

Hoe werkt dat?

Door te bestellen bij een online winkel via SponsorKliks.nl doneer je automatisch aan Wakibi. En het kost je niets meer. 

Elke aankoop bij een van de bij SponsorKliks aangesloten bedrijven levert onze stichting een commissie op, terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt. Heel simpel dus. Webwinkels betalen een commissie voor elke bestelling die via SponsorKliks.nl wordt gedaan. 75% van deze commissie stort SponsorKliks op de bankrekening van Wakibi. Of je nu rechtstreeks naar bijvoorbeeld Bol.com gaat of via SponsorKliks.nl naar de site van Bol.com, je betaalt altijd hetzelfde. Alleen in het laatste geval keert Bol.com SponsorKliks een commissie uit en profiteert Wakibi hier direct van!

De meeste grote websites zijn hierbij aangesloten, zoals: Wehkamp, Booking.com, Coolblue, Thuisbezorgd.nl, HelloFresh, HEMA, MediaMarkt, Zalando en nog veel meer winkels! Via dit overzicht zie je via welke websites je Wakibi kunt steunen.

Ga je vliegen dan kun je zelfs via SponsorKliks.nl tickets bij KLM boeken en krijgt Wakibi voor verre vluchten 1,5% van de ticketprijs en voor Europese vluchten 1%. Ook vliegtickets.nl en D-reizen doen mee via SponsorKliks. Klik hier voor meer informatie.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via SponsorKliks.nl kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering onze Stichting een bijdrage oplevert. Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook! Klik hier voor meer informatie.

Namens het Wakibi team alvast veel dank!

Klik hier voor onze Wakibi pagina op SponsorKliks.